آموزش فن بیان و سخنوری

آوای مهر ایرانیان

بانو بتول شیخ مدیر عامل موسسه آوای مهر ایرانیان و یکی از برجسته ترین اساتید فن بیان و سخنوری است . دوره های ایشان به منظور برگزاری با کیفیت بالا و اخذ بهترین نتیجه با تعداد ۵ نفر برگزار می شود و هزینه این کلاس ها بسیار مقرون به صرفه می باشد و افراد بسیاری از دوره های ایشان بهره مند شده اند .

دوره مقدماتی بانو بتول شیخ با ۱۲ ساعت آموزش و میلغ سرمایه گذاری ۲۵۰۰۰۰ تومان یکی از بهترین و پرسودترین و پرکاربردترین دوره ها می باشد .

از آنجایی که افراد هر دوره فقط ۵ نفر می باشند لذا زمان دوره قابل تنظیم بر حسب زمان متقاضیان می باشد .جهت ثبت نام بر روی کلید زیر اقدام فرمایید .

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آوای مهر ایرانیان
تولید نریشن

برای تولید یک تیزر حرفه ای و خاص اولین عنصر مورد نیاز یک صدای پر انرژی ، جذاب و حرفه ای است هرچند امروزه بسیار شاهد آن هستیم که شرکت ها برخلاف هزینه های بسیار زیادی که برای تولید و پخش یک تیزر تبلیغاتی می کنند ، اما گاهی صدای …

آوای مهر ایرانیان
تولید کتاب صوتی

کتابهای صوتی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند چرا که به علت مشغله فراوان، فرصت مطالعه بسیار محدود شده است . اما کتابهای صوتی به مخاطب کمک می کنند که بسیار آسان تر مطالب یک کتاب را بشنوند و نیازی به مطالعه آن نداشته باشند . بسیاری از طرفداران کتاب …