رسانه سینما ها

رسا مهر

تبلیغات در سینما به دلیل مخاطبین بعضاً بالا و نگاه های زیاد طرفداران حرفه ای فیلم های سینما ، می تواند فرصت ها و موقعیت های بسیار خوبی برای معرفی کالاها و برندهای بزرگ باشد تا به دنبال کشف مشتریان جدید و در نهایت سود رسانی بیشتر باشند.

مزیت تبلیغات در سینما

تبلیغات در سینماها ارزان تر از سایر ابزارهای تبلیغی است. تبلیغات در سینما اگر چه دارای نرخ مشخص و تعیین شده ای نیست اما در برابر ابزارهای تبلیغاتی رسانه ای دیگر ، نظیر تلویزیون دارای هزینه‌ های کمتری است. تبلیغات در سینما بسته به فیلم سینمایی مورد نظر ، ساختار و طراحی تبلیغ ، زمان و شکل پخش ، هزینه های متغیری خواهد داشت.

تبلیغات در سینما

تبلیغات در سینما در دو بعد دیداری و شنیداری بسیار قوی عمل می کند. تبلیغات یک محصول ، با کیفیت پخش بسیار بالا و روی پرده بزرگ سینما با صدایی که کاملاً گویا و بلند ، مزیت بسیار بزرگ دیگری است که در شکل های دیگر تبلیغی شاهد آن نیستیم. هنگامی که تبلیغات با صدای بلند به گوش مخاطب برسد بدون شک میزان تمرکز ذهنی بیشتری را شامل می شود.

محدودیت های کمتر

محدودیت بسیار پایین تبلیغات در سینماها در تمام کشورهای جهان وجود دارد. بسیاری از رسانه ها ممکن است بسته به ویژگی ها و شرایط فرهنگی و اجتماعی که در آن ها حاکم است ، امکان ارائه ی هر نوع تبلیغی را نداشته باشند. تبلیغات در سینماها در این زمینه از محدودیت کمتری برخوردار خواهد بود.

مزیت تبلیغات در سینما

بینندگان و تماشاچیان سینما به هیچ وجه با هدف تماشای تبلیغات به سینما نمی آیند ، طرفداران سینما برای تماشای فیلم های محبوب شان و لذت بردن در کنار دوستان یا خانواده های خود به سینما می ‌آیند. استفاده از این فضا و شناخت مخاطبین هدف می‌تواند محصولات شما و شناخت برندتان را در شرایط بهتری قرار دهد. تصور کنید در یک فضایی که چیزی جز پرده ی سینما قابل مشاهده نیست ، ذهن افراد تا چه میزان به عناصر دیگر فکر می کند. بدون شک درصد بالایی از توجهات به پرده ی سینما معطوف شده که می تواند صدای محصولات و برندهایی باشد که به دنبال تبلیغات هستند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رسا مهر
ایده پردازی

یک برنامه تبلیغاتی زمانی اثر گذاری لازم و مورد نظر را خواهد داشت که ایده خوب، بدیع، حرفه ای و علمی در پشت آن باشد. قسمت ایده پردازیرسا مهر متشکل از هنرمندان و صحب نظران خلاق و با تکریب متخصصان بازاریابی و فروش و مشاوران روانشناسی می بااشد که در اتاق …

رسا مهر
طراحی و برنامه ریزی کمپین

بلیغات پراکنده ، بدون برنامه و چشم اندازهای استراتژیک به نتیجه مطلوب نمی رسد.در این واحد بادر نظرگرفتن اهداف بلندمدت و کوتاه مدت مشتری و بررسی پیام های تجاری و استخراج ایدهاصلی تبلیغاتی،کمپین یکپارچه ارائه می شود و نیز با بررسی قابلیت های رسانه های مختلف بر حسبنیاز مشتری،برنامه ای …

رسا مهر
تولید تیزر و فیلم صنعتی

خدمات این واحد: تهیه و تولید انواع آگهی ها و تیزرهای تلویزیونی (انیمیشن، رئال، ترکیبی ، موشن گرافی) تهیه و تولید فیلم های پرزنتیشن ، فیلم های صنعتی ، رپورتاژ آگهی پوشش تصویری (عکس و فیلم) مراسم ها ، همایش ها و جلسات همراه با ادیت و پخش همزمان بر …